Kaido Kukk: Parempoolsed kõnetavad keskmisest Isamaa liikmest nooremat inimest

FOTO: Pilt videost

Isamaa liikmeühenduse Parempoolsed vastvalitud juhatuse liige Kaido Kukk leiab, et ühendusel on erakonnas väga suur kandepind ning kindlasti minnakse järgmisel aastal kandideerima erakonna juhatusse. 

Tellijale Tellijale

Küsimusele, miks Parempoolsete ühendus olenemata oma väga konkreetsetest sõnavõttudest Isamaa erakonnas võimupööret ei tee, vastas Kukk, et erakonnal on tulemas suurkogu, kus valitakse uus juhatus ning sinna minnakse oma nimekirjaga. «Ma ei kahtle selles, et Parempoolsed enda kandidaadid välja panevad, siis on näha, kuidas jõujooned erakonnas välja näevad,» lausus Kukk. 

Erakond Isamaa oli tellinud uuringufirmalt Norstat uuringu. «Suvel erakonna liikmeühenduse Parempoolsed nimel kõnelenud väitsid end esindavat erakonna liikmete vaikivat enamust. See väide ajendas tellima küsitlust, mida erakonna liikmed tegelikult arvavad ja millised seisukohad neil on. Liikmeskonnas tehtud küsitlusest selgub, et nii abielu küsimuses kui ka poliitilises spektris esindab tänane Isamaa oma liikmete enamust,» selgitas erakonna peasekretär Priit Sibul, miks uuring oli vaja tellida. 

Tagasi üles
Back