Robert Tähe koduklubi alustas Itaalia liigat võidukalt

Robert Täht Perugia kontrollmängus rünnakul.
Robert Täht Perugia kontrollmängus rünnakul. Foto: Sir Safety Perugia Volley Club/Facebook

Eesti vollekoondise raudvara Robert Tähe meeskond Sir Safety Conad Perugia alustas tänavust hooaega võiduga, kui oldi paremad Top Volley Latinast tulemusega 3:2.

Perugia alustas mängu hästi ning suutis esimese geimi 29:27 võita. Teises vaatuses olid asjad hoopiski vastupidised ja Latina klubi viigistas seisu. Selline edasi-tagasi edu kestis kuni viienda geimini, sest kolmandas ja neljandas geimis asus 2:1 juhtima Perugia ning järgmises vaatuses oli taas kord parem Latina. Otsustavas faasis pani enda paremuse maksma Robert Tähe kodutiim ja võideti 16:14.

Perugia parimateks kerkisid Aleksandar Atanasijevic, Filippo Lanza ja Wilfredo Leon, kes skoorisid vastavalt 16 (esimesed kaks) ja 15 punkti. Kaotajate resultatiivseim mängija oli 20 silmaga Jean Patry, kellele järgnes 20 punktiga Maarten Van Garderen.

Eestlane Robert Täht sel korral kohtumises kätt proovida ei saanud.