Galerii: Eesti 200 üldnimekirja juhivad Kristina Kallas ja Lauri Hussar

Eesti 200 läheb riigikogu valimistele täisnimekirjaga.

Eile hilisõhtul kinnitas Eesti 200 juhatus täisnimekirja ehk 125 inimest, kes kandideerivad erakonna nimekirjas riigikokku. Erakonna üldnimekirja esiviisikus on Kristina Kallas, Lauri Hussar, Meelis Niinepuu ja Kadri Tali.

Põhja-Tallinn, Haabersti, Kristiine:
1. Liina Normet – Eesti 200 aseesimees, tervishoiuekspert, ettevõtja
2. Marek Reinaas – reklaami- ja meediaekspert, mitmete kommunikatsiooniettevõtete omanik, ajalehe KesKus väljaandja ja saatejuht
3. Tiia Sihver – sotsiaalvaldkonna ekspert, puudega inimeste eestkostja, riigiametnik

Kesklinn, Pirita, Lasnamäe:
1. Kristina Kallas – Eesti 200 esimees, Tartu Ülikooli Narva Kolledži direktor, riigiteadlane

 2. Kalev Stoicescu – endine diplomaat ning suursaadik Ameerika Ühendriikides ja Kanadas, julgeoleku- ja kaitsepoliitika ekspert
3. Mart Sander - muusik, filmitegija, lavastaja ja kirjanik

Mustamäe, Nõmme
1. Lauri Hussar – ajakirjanik, endine Postimehe peatoimetaja
2. Ülo Pikkov – filmirežissöör ja produtsent, kultuuriteaduste doktor
3. Tiit Elenurm – Eesti 200 juhatuse liige, EBS ettevõtlusprofessor

Harju- ja Raplamaa:
1. Priit Alamäe – Eesti 200 juhatuse liige, Nortal omanik
2. Ando Kiviberg – pärimusmuusik ja Viljandi folgi eestvedaja, endine Viljandi linnapea
3. Monika Salu – tippjuht, ettevõtlusõpikute autor

Ida-Virumaa:
1. Ahti Puur – tippjuht, energeetika valdkonna asjatundja
2. Jana Pavlenkova – Prototroni juht
3. Nikita Lumijõe – Eesti 200 juhatuse liige, Tartu Ülikooli projektijuht

Viljandi- ja Järvamaa:
1. Ruslan Trochynskyi – muusik
2. Angelika Naris – Kaitseliidu noorsootöö koolitusjuht
3. Kalle Kallas – psühholoog, koolitaja

Saare, Hiiu, Läänemaa:
1. Koit Kelder - Saaremaa kohaliku elu aktivist ja Pöide pruulikoja omanik
2. Toomas Kasemaa – endine maavanem, reservohvitser
3. Jaanika Roosman – ettevõtja

Tartu- ja Jõgevamaa:
1. Aleksandr Širokov – Peipsiääre vallavanem, Väike-Kolkja vanausuliste koguduse juhatuse liige
2. Ülle Pärl – majandusteadlane, Tartu Ülikooli dotsent
3. Kadi Ploom – turismiarendaja Peipsimaal

Tartu linn:
1. Margus Tsahkna – Riigikogu liige
2. Kristiina Tõnnisson – kõrgharidusjuht, riigiteaduste doktor
3. Tanel Tein – ettevõtja, treener

Pärnumaa:
1. Kadri Tali – Eesti muusikamänedžer ja -produtsent
2. Janno Kuldkepp – õenduse üliõpilane
3. Sirje Niitra – vabakutseline ajakirjanik

Lääne-Virumaa:
1. Annes Naan – endine omavalitsusjuht
2. Elmu Koppelmann – Tapa Gümnaasiumi direktor, käsipalli treener
3. Marko Teiva – endine omavalitsusjuht, ettevõtlusspetsialist

Valga-, Võru- ja Põlvamaa:
1. Igor Taro – Eesti 200 juhatuse liige, endine maavanem, ajakirjanik
2. Einar Visnapuu – ettevõtja ja Alko 1000 omanik
3. Are Selge – põllumajandusjuht ja õppejõud

Üldnimekiri

1. Kristina Kallas
2. Lauri Hussar
3. Meelis Niinepuu
4. Kadri Tali
5. Tiia Sihver
6. Ülo Pikkov
7. Liina Normet
8. Toomas Uibo
9. Taavi Toom
10. Grigore-Kalev Stoicescu
11. Igor Taro
12. Tiit Elenurm
13. Kristiina Tõnnisson
14. Marek Reinaas
15. Einar Visnapuu
16. Monika Salu
17. Nikita Lumijõe
18. Ahti Puur
19. Annes Naan
20. Ruslan Trochynskyi
21. Ando Kiviberg
22. Koit Kelder
23. Aleksandr Širokov
24. Terje Bachmann
25. Mart Sander
26. Jana Pavlenkova
27. Pirko Konsa
28. Kadri Haller-Kikkatalo
29. Joel Jesse
30. Kalle Kallas
31. Aleksei Jašin
32. Pille Tsopp-Pagan
33. Erik Vest
34. Aare Lapõnin
35. Jaak Laineste
36. Evelin Pärl
37. Marko Teiva
38. Toomas Kasemaa
39. Julia Rustamova
40. Siiri Lehtmets
41. Sirje Niitra
42. Krister Kallas
43. Jüri Käosaar
44. Jüri Lehtmets
45. Svetlana Skrebneva
46. Elmu Koppelmann
47. Toomas Pajula
48. Merlis Pajustik
49. Darja Berestova
50. Angelika Naris
51. Kadi Ploom
52. Karin Kaup-Lapõnin
53. Pavel Starkov
54. Madis Viise
55. Jaanika Roosman
56. Are Selge
57. Jüri-Ott Salm
58. Janno Kuldkepp
59. Marju Mäger
60. Ülle Pärl
61. Leino Mägi
62. Marianna Kaat
63. Margus Pärsik
64. Lauri Vaiksaar
65. Andres Ingerman
66. Henry Sinivee
67. Hilje Savolainen
68. Margot Roose
69. Lars Uus
70. Krista Sildoja
71. Sigrit Roosileht
72. Anu Uibo
73. Tiit Papp
74. Kaare Põder
75. Stanislav Tituško
76. Tiia Piirimees
77. Marek Karm
78. Marko Nummert
79. Mikk Mäesaar
80. Sandra Järv
81. Karin Jõks
82. Ave Talu
83. Maarika Kukk
84. Ivar Soone
85. Valeri Ivanov
86. Anne Kahru
87. Hillar Joon
88. Mihhail Derbnev
89. Toomas Tepomes
90. Ülle Kask
91. Piret Kürbis
92. Arko Okk
93. Ismail Mirzojev
94. Ahto Neidek
95. Herko Sunts
96. Martin Vahimets
97. Mati Tiimus
98. Hanno Püttsepp
99. Maarika Neilinn
100. Aleksandr Maiorov
101. Raivo Mererand
102. Elina Bratšun
103. Raul Alliksaar
104. Väino Uibo
105. Triin Sihver
106. Margit Lail
107. Andri Simo
108. Ahti Kallaste
109. Eduard Finagin
110. Jaak Raie
111. Kirill Avdejev
112. Jevgeni Korlevski
113. Nadezda Gretšnevkina
114. Katrin Jõgeva
115. Moonika Siruli
116. Karoliina Oona Ranne
117. Tatjana Jürgen
118. Tarmo Valgepea
119. Ronald Laarmaa
120. Tanel Tein
121. Epp Petrone
122. Keith Siilats
123. Tarmo Tamm
124. Priit Alamäe
125. Margus Tsahkna

Tagasi üles