Ossinovski naasmisel lahkub riigikogust Rein Randver

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Rein Randver.

FOTO: Arvo Meeks / Valgamaalane

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) juhi, tervise- ja tööministri ametist loobuva Jevgeni Ossinovski naasmisel riigikokku tuleb parlamendist lahkuda tema erakonnakaaslasel Rein Randveril.

Randver pääses riigikokku Euroopa Parlamendi saadiku Ivari Padari asendusliikmena eelmise aasta sügisel.

Tervise- ja tööminister Ossinovski teatas laupäeval peetud SDE volikogul, et lahkub lähiajal valitsusest, naaseb parlamenti ning keskendub erakonna juhtimisele.

Kellest saab uus tervise- ja tööminister, pole veel teada. Küll aga tunnistas Ossinovski SDE volikogul, et annab tervise- ja tööministri portfelli oma järeltulijale rahuliku südamega. «Töövaldkonnas on käivitunud tulevikku vaatav töötavatele inimestele suunatud ümber- ja täiendusõppe programm, mis valmistab Eesti inimesi ette automatiseerimisest lähtuvateks muutusteks tööturul, samuti on saavutatud läbimurre tervishoiu rahastamises, mis lühendab järgmistel aastatel ravijärjekordi ning muutnud nii hambaravi kui ka ravimid inimestele kättesaadavaks,» ütles Ossinovski. 

Ossinovski ütles Postimehele antud intervjuus, et haudus mõtet ministrikohast loobuda juba mõnda aega. Samuti tunnistas ta, et pole ministrina ühtegi tõsisemat viga teinud. Küll aga on seda teinud valitsus, kuid mitte sotsiaaldemokraatide haldusalades. 

Loe pikemat intervjuud Jevgeni Ossinovskiga: 

Ossinovski: ministrina ma ühtegi tõsist viga ei teinud

Tagasi üles