Jaanus Raidal kandideerib Otepääl Keskerakonna nimekirjas

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Jaanus Raidal on Keskerakonna esinumber Otepääl.

FOTO: Arvo Meeks / Valgamaalane

Kohalike omavalitsuste valimistel 2on Keskerakonna esinumber ja vallavanemakandidaat ühineval Otepääl endine vallavanem ning volikogu juht Jaanus Raidal.

Raidal sõnas, et võttis ettepaneku Keskerakonna nimekirjas kandideerimiseks vastu seetõttu, et erakonnal on tugev valimisprogramm ning valitsuses on peaministrierakonnana seistud mitme olulise põhimõtte eest.

«Näiteks kohalike omavalitsuste tulubaasi tõstmine on minu hinnangul oluline, sest just kohalikud  inimesed teavad, kuidas oma kodukohta ja elu muuta paremaks. Keskerakond on seda põhimõtet toetanud ja astunud selleks ka vajalikke samme,» tõi Raidal välja.

Ta ütles, et hoida tuleb normaalseid majandussuhteid kõigi Eesti naabritega ning siingi näeb ta sellest arusaamist Keskerakonnalt.

«Arvestades Otepää kui turismipiirkonna tähtsust Vene turistide hulgas, tuleb olla tasakaalukas, mitte lahmiv ega hirmutaktikaid kasutav, nagu seda valimispunktide noppimiseks meil tihtipeale tehakse,» rääkis vallavanemakandidaat. Ta lisas, et ka erakonnas toimunud põlvkonnavahetus on positiivne.

Otepää, Nõuni, Sangastega ja Palupera ning Puka piirkondadega suurvalla jaoks on aga esmalt vaja leida  ühtsus ja töörütm, et tagada valla funktsioneerimine. «Kindlasti näeme ka uute jõujoonte teket, mis usutavasti Otepää kohaliku poliitika natuke progressiivsemaks muudavad,» ütles Raidal.

Tagasi üles