Video: Savisaar jäi pressikonverentsil valega vahele

Tänasel pressikonverentsil jäi Edgar Savisaar vahele valega, nagu poleks ta teadlik tema valimisliidu kohta tehtud küsitlusest.

Pressikonverentsil küsis Kanal 2 reporter Hetlin Villak Edgar Savisaare käest, kuidas ta suhtub asjaollu, et juuli lõpus olid 19,5 protsenti Tallinna valijatest nõus andma hääle Savisaarele ning tänaseks on tema valimisprotsent langenud 11,8 protsendile.

Selle peale vastas Savisaar, et sellist asja tema ei usu ning mingist 19 protsendist ta teadlik polnud. «Selle jutuga on praegu välja tuldud. Te olite kõik vait nagu hiired, sel ajal, kui seda küsitlust varem tehti, kui üldse tehti,» torkas Savisaar ajakirjanikule.

Postimehe videomontaaž aga tõestab, et Edgar Savisaar teadis nimetatud küsitlusest väga hästi ning polnud selle väljatoomisega kitsi ka 3. augustil toimunud pressikonverentsil Swissotelis ning Postimehe videointervjuus.

Swissoteli pressikonverentsil vastas Savisaar: «Toetajaid on meil küllalt palju. Kui ma pean silmas seda Postimehe hiljutist küsitlust, mis telliti Voogi käest (Kantar Emori ekspert Aivar Voog – K.R), siis selle järgi Tallinna Keskerakonna pooled häältest toetavad meid.»

Vaata küsitluse tulemusi (31.07.2017 avaldatud artikkel).

Tagasi üles
Back