Fotod: Savisaare Liit kogunes Ülemiste Citys
Täiendatud kl 22.45!

Edgar Savisaar ja tema lähemad toetajad kogunesid esmaspäeva õhtul Ülemiste Citysse, kus arutati uue valimisliidu moodustamist.

Savisaar teatas Facebookis, et teiste seas olid kohale tulnud Reet Kudu, Mart Viisitamm, Kersti Sumera, Urmi Reinde, Olga Ivanova, Peeter Ernits ja paljud teised.

«ERR ei tundnud mind ära. Olin kohal küll,» teatas Savisaar.

Keskerakonna endine esimees ja Tallinna ekslinnapea Edgar Savisaar teatas laupäeval Facebookis avaldatud videos oma valimisliidu loomisest.

Savisaar ütleb Facebookis avaldatud videos «Savisaare Liit 2017», et ta on tagasi. «Tegelikult ma ei ole kusagil ära olnudki. Lihtsalt mõned inimesed tahtsid mind enneaegselt maha kanda. Ma olen inimesi ühendanud nii Keskerakonnas kui ka väljaspool seda ja ühendan ka edaspidi,» ütleb ta.

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb kinnitas täna Postimehele, et erakonna Tallinna nõukogu otsustas Savisaarele pakkuda üldnimekirjas esikohta.

Korbi sõnul kinnitas Tallinna nõukogu erakonna esimehe Jüri Ratase ettepanekut pakkuda Edgar Savisaarele Tallinna linna üldnimekirja esinumbri kohta. «See on väärikas koht,» märkis Korb. «See ettepanek on üks võimalustest ja tingitud meie lugupidamisest Savisaare vastu. Soovime normaalset dialoogi ja tahame edasi minna ühtse meeskonnana,» selgitas Korb.

Küsimusele, kas Savisaarele esinumbri koha pakkumine tuleneb hirmust häältest ilma jääda vastas Korb, et Keskerakond on tugeval positsioonil ning sellist hirmu neil ei ole.

Tagasi üles