Roheliste esireas sammuvad valimistele telenäod Luup ja Valner

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Heiki Valner

FOTO: Peeter Langovits

Erakonna Eestimaa Rohelised täna kinnitatud kandidaatide nimekirjast leiab kaks tuntud teleajakirjanikku, kelleks on Kanal2 saate «Reporter» tegijad Heiki Valneri ja Üllar Luup.

Luup on erakonna esinumber Jõgeva- ja Tartumaal, Valner aga on roheliste üleriigilises nimekirjas kümnendal kohal.

Mõlemad kandideerivad vabade kodanike initsiatiivi raames.

Partei täna kinnitatud esitosinasse kuuluvad  Aleksei Lotman, Eerik-Niiles Kross, Marek Strandberg, Artur Talvik, Valdur Lahtvee, Pille Tomson, Peep Mardiste, Urmas Hallika, Triin Veber, Heiki Valner, Rasmus Lahtvee ja Kaarel Tarand.

Kandidaatide üleriigiline nimekiri on järgnev:

1.         Aleksei Lotman

2.         Eerik-Niiles Kross

3.         Marek Strandberg

4.         Artur Talvik

5.         Valdur Lahtvee

6.         Pille Tomson

7.         Peep Mardiste

8.         Urmas Hallika

9.         Triin Veber

10.       Heiki Valner

11.       Rasmus Lahtvee

12.       Kaarel Tarand

13.       Kai Künnis-Beres

14.       Ero Liivik

15.       Tanel Ots

16.       Agni Kaldma

17.       Ahto Oja

18.       Raivo Juurak

19.       Agu Kivimägi

20.       Tõnu Ploompuu

21.       Aleksander Laane

22.       Gerbert Tsukker

23.       Tarmo Kõuts

24.       Allan Talu

25.       Eero Uustalu

26.       Veiko Potisepp

27.       Maret Merisaar

28.       Triinu Taul

29.       Olev-Andres Tinn

30.       Pelle Nuggis

31.       Allan Jaakus

32.       Ivar Nuut

33.       Urmas Sepp

34.       Enno Poldre

35.       Jüri Lember

36.       Olev Raudsepp

37.       Andre Zahharov

38.       Urmas Roht

39.       Urve Madar

40.       Tiit Hiiemäe

41.       Ivar Soone

42.       Jaan Sööt

43.       Ain Kuningas

44.       Raivo Stern

45.       Jaan Vaabel

46.       Üllar Luup

47.       Riho Kokk

48.       Anneli Laante

49.       Raik Vürst

50.       Riho Rannikmaa

51.       Ivo-Hannes Lehtsalu

52.       Ülle Kuldkepp

53.       Erko Soopalu

54.       Ülo Vihma

55.       Kalju Valdmann

56.       Gulnara Sidorenko

57.       Taavi Nuum

58.       Vladimir Deforž

59.       Kaido Kalf

60.       Aliine Lotman

61.       Mati Lepna

62.       Enn Käiss

63.       Maret Erm

64.       Jefim Lvovski

65.       Alvi Rand

66.       Tiit Hunt

67.       Roman Antonis

68.       Jana Stahl

69.       Paul Lettens

70.       Anu-Lii Jürman

71.       Margus Kuustik

72.       Ahto Neidek

73.       Väino Jaakus

74.       Marek Vahula

75.       Siiri Rebane

76.       Jaan Kirsipuu

77.       Milvi Ilves

78.       Eino-Jüri Laarmann

79.       Indrek Hein

80.       Rein Kikerpill

81.       Lembi-Liis Ebre

82.       Antti Hunt

83.       Kadri Kõiv

84.       Andres Suvi

85.       Antti Nöps

86.       Loone Ots

87.       Andrei Gudim

88.       Allan Anniste

89.       Andres Kittus

90.       Karol Ahja

91.       Priit Truusalu

92.       Ott Alemaa

93.       Vladimir Redpap

94.       Niilo Lukkonen

95.       Heiki Vilep

96.       Anneli Ärmpalu-Idvand

97.       Tanel Laan

98.       Juhan Haravee

99.       Leo Suur

100.     Vello Park

101.     Maigi Käige

102.     Jevgeni Tširkin

103.     Epp Mähar

104.     Tiina Kirss

105.     Aino Värbu

106.     Valeri Klimanov

107.     Sandor Sinimeri

108.     Andres Roosi

109.     Mikk Tammik

110.     Maret Sannikova

111.     Annely Kallo

112.     Asko Uri

113.     Anne Artus

114.     Aare Varik

115.     Kristina Ivatševa

116.     Vladimir Šuljatikov

117.     Sven Aluste

118.     Katrin Mesilane

119.     Mari-Eva Ahja

120.     Inga Ploomipuu

121.     Räni Meister

122.     Mart Saarso

123.     Mart Jüssi

124.     Silvia Lotman

125.     Ain Kabal

Tagasi üles