Tsahkna: poliitkemplemine on nüüd loodetavasti läbi ja lõpuks saab hakata tööd tegema

Margus Tsahkna.

FOTO: Jaanus Lensment

Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Margus Tsahkna avaldas lootust, et sotside otsus praeguses koalitsioonis jätkata tähendab loodetavasti seda, et nüüd on poliitkemplemine läbi ning valitsus saab hakata korralikult tööd tegema.

«See poliitkemplemine on loodetavasti läbi ja ma loodan, et nüüd on võimalik valitsusel hakata korralikult tööd tegema. Meil on väga konkreetsed plaanid. Haldusreform, ettevõtluse elavdamine ja kõik selline, mis on kokku lepitud. Meil on suured eesmärgid,» ütles Tsahkna Postimehele.

Samuti avaldas ta lootust, et ehk on sotsid nüüd sisemiselt ühtsemad kui varem.

Tsahkna ei soovinud spekuleerida, mis oleks saanud siis, kui sotsid oleksid otsustanud koalitsioonis mitte jätkata. «Kõige tähtsam on ikkagi, et nüüd saab lõpuks hakata tööd tegema. Meil on väga palju teemasid.»

Tsahkna toonitas sedasama, mida ütles ta ka eile oma erakonnakaaslastele saadetud kirjas: just poliitiline ebastabiilsus ja erakondlikud poliitmängud on see, mida Eesti praeguses julgeoleku olukorras kõige vähem vajab.

«Eesti julgeolekupoliitiline olukord ja ka Euroopas toimuvad sündmused, nagu immigratsioonilaine, nõuavad stabiilsust ja otsustavust. Eesti riigi huvides on praegu selgelt otsustusvõimeline valitsus,» nentis Tsahkna.

Loe Tsahkna kirja erakonnakaaslastele siit.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles