Pildil on riigikogu saal Toompeal.

FOTO: Raigo Pajula

Vastavalt Vabariigi Valimiskomisjoni otsusele avaldas Riigi Teataja XIII riigikogu liikmete ja asendusliikmete nimekirjad.

 

(klõpsa erakondadele graafiku kohal)

Vaata siit, kui palju kõik riigikogu valimistel osalenud hääli said.

Asendusliikmed valimisringkondades:

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond:

Valimisringkond nr 4

1) Siim Pohlak

Valimisringkond nr 11

1) Ants Taul

Eesti Reformierakond:

Valimisringkond nr 1

1) Vilja Savisaar-Toomast

2) Remo Holsmer

3) Tiina Lokk-Tramberg

Valimisringkond nr 2

1) Imre Sooäär

2) Ivi Eenmaa

3) Urmas Sutrop

4) Ülle Rajasalu

5) Nikolai Novosjolov

Valimisringkond nr 3

1) Eerik-Niiles Kross

Valimisringkond nr 4

1) Andre Sepp

Valimisringkond nr 5

1) Tarmo Mänd

2) Urmas Sukles

Valimisringkond nr 6

1) Marko Torm

2) Signe Kivi

3) Toomas Varek

Valimisringkond nr 7

1) Aivar Surva

2) Rein Aidma

3) Aivar Saarela

Valimisringkond nr 8

1) Kristjan Kõljalg

2) Kalle Jents

Valimisringkond nr 9

1) Mati Raidma

2) Toomas Järveoja

3) Reno Laidre

Valimisringkond nr 10

1) Rait Maruste

2) Margus Hanson

3) Martin Parmas

Valimisringkond nr 11

1) Meelis Mälberg

2) Margus Lepik

3) Aivar Rosenberg

4) Agu Kabrits

Valimisringkond nr 12

1) Väino Linde

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit:

Valimisringkond nr 1

1) Liisa-Ly Pakosta

2) Tarmo Kruusimäe

Valimisringkond nr 2

1) Sven Sester

2) Juku-Kalle Raid

3) Erki Nool

4) Riina Solman

Valimisringkond nr 3

1) Mart Nutt

Valimisringkond nr 4

1) Tiina Kangro

2) Aivar Riisalu

3) Andrus Saare

Valimisringkond nr 5

1) Tõnis Palts

Valimisringkond nr 6

1) Einar Vallbaum

Valimisringkond nr 8

1) Kaia Iva

Valimisringkond nr 9

1) Andres Arrak

Valimisringkond nr 10

1) Kalle Muuli

2) Ene Ergma

3) Peeter Laurson

Valimisringkond nr 11

1) Igor Taro

2) Ulla Preeden

Valimisringkond nr 12

1) Annely Akkermann

Eesti Vabaerakond:

Valimisringkond nr 4

1) Alar Mutli

Valimisringkond nr 5

1) Enn Meri

Valimisringkond nr 10

1) Peeter Volkonski

Eesti Keskerakond:

Valimisringkond nr 1

1) Andrei Novikov

2) Karin Tammemägi

3) Marek Jürgenson

Valimisringkond nr 3

1) Arvo Sarapuu

2) Igor Kravtšenko

3) Margarita Tšernogorova

4) Eduard Toman

5) Merike Martinson

6) Helle Kalda

Valimisringkond nr 4

1) Vladimir Arhipov

Valimisringkond nr 5

1) Jaanus Karilaid

Valimisringkond nr 6

1) Toomas Väinaste

Valimisringkond nr 7

1) Dmitri Dmitrijev

2) Eevi Paasmäe

3) Eldar Efendijev

Valimisringkond nr 9

1) Peeter Võsa

2) Aleksandr Širokov

3) Peeter Ernits

Valimisringkond nr 10

1) Marina Riisalu

2) Nikolai Põdramägi

3) Artjom Suvorov

Valimisringkond nr 11

1) Anneli Ott

2) Alar Nääme

3) Toomas Paur

Sotsiaaldemokraatlik Erakond:

Valimisringkond nr 1

1) Aleksei Turovski

2) Marianne Mikko

Valimisringkond nr 2

1) Barbi-Jenny Pilvre-Storgard

2) Andrei Hvostov

Valimisringkond nr 3

1) Mart Meri

2) Silver Meikar

Valimisringkond nr 4

1) Hardi Volmer

Valimisringkond nr 5

1) Neeme Suur

2) Kalev Kotkas

Valimisringkond nr 7

1) Etti Kagarov

Valimisringkond nr 8

1) Alo Aasma

2) Liina Raud

3) Ülle Lumi

4) Arto Saar

5) Randel Länts

Valimisringkond nr 9

1) Jaan Õunapuu

2) Jüri Morozov

3) Jaan Aiaots

4) Jaan Sõrra

5) Priit Lomp

Valimisringkond nr 10

1) Toomas Jürgenstein

2) Gea Kangilaski

Valimisringkond nr 11

1) Inara Luigas

2) Rein Randver

3) Sirje Tobreluts

Valimisringkond nr 12

1) Mark Soosaar

2) Aet Maatee