Vaata, kes pürgivad riigikokku Reformierakonna nimekirjas

Reformierakondlased kogunesid täna üldkogule, et kinnitada riigikogu valimiste programm ja nimekirjad.

FOTO: Sander Ilvest / Postimees

Reformierakond kinnitas täna õhtul toimunud üldkogul riigikogu valimiste programmi, ringkonnanimekirjad ja üleriigilise nimekirja, mida juhib erakonna esimees, peaminister Taavi Rõivas.

Haabersti, Kristiine ja Põhja-Tallinn

Kristen Michal

Heidy Purga

Remo Holsmer

Vilja Savisaar-Toomast

Tiina Lokk-Tramberg

Ants Leemets

Tatjana Muravjova

Karin Pärtel

Liina Hermaküla

Andres Aro

Gerol Silkin

Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita

Keit Pentus-Rosimannus

Arto Aas

Nikolai Novosjolov

Urmas Sutrop

Ülle Rajasalu

Imre Sooäär

Kalev Kallemets

Ivi Eenmaa

Eve Pärnaste

Georg Aher

Olga Asihmina

Toomas Viks

Kalev Kukk

Taavi Toppi

Mustamäe ja Nõmme

Urmas Paet

Maris Lauri

Eerik-Niiles Kross

Martin Kukk

Paul-Eerik Rummo

Kaido Kaaberma

Joonas Vänto

Joel Jesse

Eero Merilind

Õnne Pillak

Harju- ja Raplamaa

Taavi Rõivas

Laine Randjärv

Kalle Palling

Yoko Alender

Aivar Sõerd

Kalev Lillo

Tõnis Kõiv

Andre Sepp

Enno Fels

Mart Võrklaev

Andrus Umboja

Anneliis Kõiv

Madis Milling

Ain Täpsi

Ena Soodla

Vladas Radvilavicius

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa

Urve Tiidus

Kalle Laanet

Lauri Luik

Tarmo Mänd

Kairi Uustulnd

Urmas Sukles

Koit Kelder

Innar Mäesalu

Lääne-Virumaa

Valdo Randpere

Signe Kivi

Marko Torm

Toomas Varek

Leo Aadel

Kaido Veski

Indrek Kesküla

Ida-Virumaa

Deniss Boroditš

Toivo Asmer

Rein Aidma

Aivar Surva

Aivar Saarela

Aime Keis

Tiit Kuusmik

Enno Vinni

Ain Seppik

Järva- ja Viljandimaa

Jürgen Ligi

Kalle Jents

Johannes Kert

Peep Aru

Kristjan Kõljalg

Madis Timpson

Janno Lehemets

Rait Pihelgas

Tõnu Juul

Jõgeva- ja Tartumaa

Urmas Kruuse

Igor Gräzin

Mati Raidma

Terje Trei

Reno Laidre

Viktor Svjatõšev

Toomas Järveoja

Kalmer Lain

Kaisa Edenberg

Raivo Vadi

Tartu linn

Ants Laaneots

Anne Sulling

Urmas Klaas

Rait Maruste

Margus Hanson

Mihkel Lees

Martin Parmas

Triin Anette Kaasik

Helmer Jõgi

Valvo Semilarski

Võru-, Valga- ja Põlvamaa

Hanno Pevkur

Liina Kersna

Meelis Mälberg

Margus Lepik

Aivar Rosenberg

Andrus Seeme

Agu Kabrits

Peeter Sibul

Jüri Kaver

Anti Haugas

Liivi Maran

Pärnumaa

Toomas Kivimägi

Jüri Jaanson

Väino Linde

Väino Hallikmägi

Meeli Pärna

Riido Villup

Maarja Kõrv

Kalev Päit

Carmen Illak

Üleriigiline nimekiri

1. Taavi Rõivas

2. Jürgen Ligi

3. Hanno Pevkur

4. Urmas Paet

5. Martin Kukk

6. Keit Pentus-Rosimannus

7. Urve Tiidus

8. Kalev Lillo

9. Igor Gräzin

10. Urmas Kruuse

11. Kristen Michal

12. Ants Laaneots

13. Lauri Luik

14. Arto Aas

15. Kalle Palling

16. Laine Randjärv

17. Anne Sulling

18. Valdo Randpere

19. Urmas Klaas

20. Terje Trei

21. Liina Kersna

22. Remo Holsmer

23. Meelis Mälberg

24. Kalle Laanet

25. Aivar Sõerd

26. Peep Aru

27. Maris Lauri

28. Rait Maruste

29. Vilja Savisaar-Toomast

30. Signe Kivi

31. Paul-Eerik Rummo

32. Johannes Kert

33. Ivi Eenmaa

34. Mati Raidma

35. Deniss Boroditš

36. Madis Milling

37. Jüri Jaanson

38. Yoko Alender

39. Margus Lepik

40. Heidy Purga

41. Andrus Seeme

42. Eerik-Niiles Kross

43. Tõnis Kõiv

44. Toomas Kivimägi

45. Mihkel Lees

46. Margus Hanson

47. Ain Seppik

48. Kristjan Kõljalg

49. Imre Sooäär

50. Õnne Pillak

51. Madis Timpson

52. Väino Linde

53. Janno Lehemets

54. Ülle Rajasalu

55. Kairi Uustulnd

56. Urmas Sukles

57. Rait Pihelgas

58. Carmen Illak

59. Joonas Vänto

60. Aivar Saarela

61. Kalev Kallemets

62. Peeter Sibul

63. Ants Leemets

64. Kalle Jents

65. Toomas Järveoja

66. Tiina Lokk-Tramberg

67. Kalev Kukk

68. Agu Kabrits

69. Anti Haugas

70. Nikolai Novosjolov

71. Martin Parmas

72. Urmas Sutrop

73. Liivi Maran

74. Tõnu Juul

75. Andre Sepp

76. Rein Aidma

77. Mart Võrklaev

78. Andres Aro

79. Reno Laidre

80. Aivar Surva

81. Vladas Radvilavicius

82. Liina Hermaküla

83. Leo Aadel

84. Koit Kelder

85. Triin Anette Kaasik

86. Helmer Jõgi

87. Kalmer Lain

88. Kaido Kaaberma

89. Kaisa Edenberg

90. Toomas Varek

91. Jüri Kaver

92. Meeli Pärna

93. Tatjana Muravjova

94. Innar Mäesalu

95. Aivar Rosenberg

96. Tarmo Mänd

97. Maarja Kõrv

98. Enno Fels

99. Eve Pärnaste

100. Andrus Umboja

101. Viktor Svjatõšev

102. Kristjan Heamäe

103. Väino Hallikmägi

104. Aime Keis

105. Ain Täpsi

106. Toomas Viks

107. Joel Jesse

108. Tiit Kuusmik

109. Ena Soodla

110. Anneliis Kõiv

111. Raivo Vadi

112. Eero Merilind

113. Gerol Silkin

114. Enno Vinni

115. Indrek Kesküla

116. Karin Pärtel

117. Valvo Semilarski

118. Kaido Veski

119. Georg Aher

120. Marko Torm

121. Toivo Asmer

122. Riido Villup

123. Kalev Päit

124. Taavi Toppi

125. Olga Asihmina

Tagasi üles