Isamaa ja Res Publica Liidu kandidaadid Tallinnas

FOTO: Mihkel Maripuu / Postimees

Isamaa ja Res Publica Liit osaleb Tallinnas kohalikel valimistel 230-liikmelise valimisnimekirjaga, mida linnapeakandidaadina juhib Eerik-Niiles Kross. Postimees avalikustab partei kandidaadid valimisringkondade kaupa.

HAABERSTI

Ken-Marti Vaher

Hendrik Agur

Andres Luus

Avo Üprus

Imre Rammul

Indrek Hellerma

Kaie Josing

Kõu Lipp

Ille Meiers

Toivo Kasemets

Tiiu Varik

Virgo Mänd

Urmas Espenberg

Janis Ribulis

Ervin Truu

Sergei Mihhailov

Indrek Kivisalu

Mart Raenurm

Terje Vainola

Jaak Talvik

Ruslan Feofanov

Ly Raukas

Erkki Vari

Marko Simberg

Laur Kelder

KESKLINN

Eerik-Niiles Kross

Sven Sester

Toivo Jürgenson

Siim Kabrits

Olle Koop

Riina Solman

Kaido Kukk

Liis Klaar

Tõnis Rätsep

Aivar Kivisiv

Jaak Ahelik

Kaja Villem

Tiit Ansperi

Tuuli Ella

Žanna Jevsejeva

Marko Kuusk

Viljar Laidvee

Sven Martinson

Leonardo Meigas

Merilen Mentaal

Ene Mikson

Jaan Nõmm

Õilme Rauba

Koit Saarevet

Sander Soots

Dmitri Šegida

Ants Teppe

Janar Matt

KRISTIINE

Tarmo Kruusimäe

Reet Roos

Elle Kull

Tiit Meren

Iivo Nei

Svetlana Baltina

Kersti Kask

Ene Olle

Anneli Kommer

Reigo Väli

Vesse Vesiaid

Ott Kaldma

Leelo Lepasalu

Kalev Maido

Helen Maidre

Arno Maripuu

Hans Moks

Vello Mäeots

Paavo Piiparinen

Reedik Roots

Tarmo Rosenberg

LASNAMÄE

Erki Nool

Tiit Matsulevitš

Juku-Kalle Raid

Reet Trei

Tiina Toomet

Rašid Abeljanov

Kati Käpp

Karl Aas

Helve Nõmm-Vassiltšenko

Rein Porro

Lehte Jõemaa

Raivo Olmet

Jüri Trei

Maris Amon-Merilain

Helen Bokmann

Anne Eenpalu

Jelena Elberg

Jevgeni Ivanov

Kai Kikas

Juri Kütt

Valentina Lašmanova

Saale Parvei

Andrus Reintam

Jekaterina Rikkas

Jekaterina Striganova

Leonilla Zaverjuhha

Lotte Žemtšugov

Alex Trope

Valeria Tšernomorova

Valeri Vassilenko

Anne Velli-Eenlo

Henri Bubert

MUSTAMÄE

Juhan Parts

Mart Nutt

Madis Kübar

Anneli Entson

Priidu Pärna

Holger Migur

Matti Tarum

Elle Lees

Reet Ehaver

Raul Juhkam

Ingrid Lepik

Arvo Kruusma

Mart Kütt

Salima Ader

Karit Albi

Ilja Bojetski

Peeter-Heldur Ester

Janno Grünmann

Ivan Janutenas

Kadri Järve

Jarno Kalind

Bruno Lehe

Hanna-Kaisa Lepik

Kalju Lilander

Silver Lootus

Lembit Lõhmus

Harry Marana

Heiki Martinoff

Roland Nurmhein

Liivi Org

Ljudmilla Paalmäe

Natalja Rožkova

Edgar Sõber

Madis Tross

Vaiki Tuul

Virge Villup

Anu Wahar

NÕMME

Urmas Reinsalu

Siim Valmar Kiisler

Andres Öpik

Jaak Uudmäe

Urmas Mardi

Kaupo Reede

Berit Teeäär

Marietta Valle

Peeter Tišler

Kaia Kapsta

Tiit Põder

Daniel Raud

Jaan Tross

Ain Einberg

Krista Hanniste

Jonatan Hilep

Riho Joanurm

Küllike Kaplinski

Tiina Kilkson

Kadri Kopli

Kaur Korell

Anu Lance

Silja Lepp

Indrek Luberg

Karl Nigul

Tõnu Pihelgas

Ersto Põlluaas

Madis-Mikk Remmet

Reelika Rikkand

Helgi Sillaots

Madis Särglepp

Svea Talving

Raivo Värk

Priit Värk

PIRITA

Kalev Vapper

Lagle Parek

Madis Päts

Sille Ader

Tõnu Virve

Kersten Saar

Vassili Gladõšev

Lynn Veski

Krista Eskla

Urmas Loik

Andres Roosileht

Aivar Timmermann

Ants Egel

Linda Eichler

PÕHJA-TALLINN

Liisa-Ly Pakosta

Yoko Alender

Nelli Kalikova

Peeter Võsu

Andres Ergma

Veiko Lukmann

Henrik Aavik

Andres Kraas

Karina Hartõkainen

Ander Roosipuu

Helve Aader

Avo Aalde

Kened Aavamägi

Krista Dreger

Jekaterina Dutova

Inda Hanson

Kairi Hiiemäe-Tõkke

Toomas Horn

Marianne Karus

Leonard Kolatsk

Janari Kristian

Heli Käspri

Veiko Laanemägi

Natalja Laškova

Deniss Malõšev

Olesja Mertins-Poljanski

Pille Nahko

Edvin Nugis

Aleksander Paia

Sandra Paur

Tiit Riisalo

Kerli Sabbal

Raivo Schmidt

Igor Šambalov

Hindrek Tammiste

Taavo Tiko

Maren Urb

Andre Veelaid

Kristjan Kaldmäe

Tagasi üles