IRLi Jõgeva linnapeakandidaat on Mihkel Kübar

Mihkel Kübar

FOTO: SCANPIX

Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) esitas sügisel toimuvateks kohalike omavalitsuste volikogude valimisteks Jõgeva linnapeakandidaadiks ametisoleva linnapea Mihkel Kübara.

Jõgeva linnapea Mihkel Kübar.

FOTO: Erakogu

Volikogu esimehe kandidaat on Jõgeva Põhikooli õpetaja, hetkel linnavalitsuse liige Priit Põdra. Kübara sõnul minnakse Jõgeva linnas valimistele vastu erakonna ajaloo tugevaima nimekirjaga.
 
«IRLi peamiseks eesmärgiks on järgneva nelja aasta jooksul jõuda Jõgeva valla ja linna ühendomavalitsuse moodustamiseni. Jõgeva piirkond on juba täna tegelikkuses ühtne. Kahe omavalitsuse ühendamine aitaks kogu piirkonna arengueesmärke ühiselt seada ning loob vajaliku perspektiivi paikkonna arenguks tulevikuks,» rääkis Kübar.
 
IRL Jõgeva programm kinnitatakse lõplikult nädala pärast. Oluliste lubadustena on programmis kodanikuühiskonna ja elanikkonna kaasamine otsustusprotsessidesse, teede, tänavat ning parkide olukord. Objektidest pakutakse lahendust nii linnaraamatukogule, eakate päevakeskusele, kui avatud noortekeskuse ruumiprobleemidele.

Kohalike omavalitsuste volikogude valimised toimuvad 20. oktoobril.

Tagasi üles