Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Kõik valijamehed on selgunud, enim on parteituid, järgnevad Reform ja Kesk

On selgunud kõik kohalike volikogude esindajad, kes lisaks 101 riigikogu liikmele hakkavad valima 24. septembril Eestile presidenti.

Valimiskogu esimeses voorus kandideerivad Reformierakonna kandidaat Siim Kallas ja Keskerakonna kandidaat Mailis Reps, lisaks seatakse praegustel andmetel üles parteitu Marina Kaljuranna, Isamaa ja Res Publica Liidu kandidaadi Allar Jõksi ning Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe Mart Helme kandidatuur. Teise hääletusvooru pääseb neist kaks enim hääli saanud kandidaati.

President saab valitud, kui ühe kandidaadi poolt annab hääle rohkem kui pool hääletamas käinud valijameestest. Kui ükski kandidaat nii palju hääli ei saa, jätkub presidendi valimine 3. oktoobril riigikogus.

Presidenti valib 335 valijameest.

  • Praeguseks on selgunud 335 valijameest. 0 valijameest on puudu.
  • 0
  • 335

Erakonda mittekuuluvad valijamehed

107

Eesti Reformierakond

68

Eesti Keskerakond

55

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

41

Isamaa ja Res Publica Liit

38

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

15

Eesti Vabaerakond

8

Eesti Iseseisvuspartei

1

Rahva Ühtsuse erakond

1

Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu

1
  • 256 meest 79 naist

Valijameeste kogu koosneb 101 riigikogu liikmest ja 234 kohalike omavalitsuste esindajast. Iga kohaliku omavalitsuse volikogu peab hiljemalt 17. septembriks valima enda seast valijamehe. 202 kohalikul omavalitsusel on üks valijamees, Rae ja Viimsi vallal ning Võru, Kuressaare, Rakvere, Viljandi, Kohtla-Järve, Narva ja Pärnu linnal on kaks valijameest. Tartul on neli ning Tallinnal kümme valijameest. Alloleval kaardil saab klikkida maakonna peale ning alt avanevest tabelist vaadata, milline kohalik omavalitsus on oma valijamehed juba valinud, kes on valijamehed ning millist erakonda nad esindavad.

Pärnu maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Are vald
Nimi
Lauri Luur
Sünniaasta
1981
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Audru vald
Nimi
Jaanus Põldmaa
Sünniaasta
1970
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Halinga vald
Nimi
Tarvi Tasane
Sünniaasta
1970
Erakond
-
Omavalitsus
Häädemeeste vald
Nimi
Andrus Soopalu
Sünniaasta
1962
Erakond
Rahva Ühtsuse erakond
Omavalitsus
Kihnu vald
Nimi
Valdo Palu
Sünniaasta
1956
Erakond
-
Omavalitsus
Koonga vald
Nimi
Vallo Kappak
Sünniaasta
1984
Erakond
-
Omavalitsus
Paikuse vald
Nimi
Eero Rändla
Sünniaasta
1952
Erakond
-
Omavalitsus
Pärnu linn
Nimi
Vahur Mäe
Sünniaasta
1980
Erakond
-
Omavalitsus
Pärnu linn
Nimi
Hillar Talvik
Sünniaasta
1949
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Saarde vald
Nimi
Väino Lill
Sünniaasta
1962
Erakond
-
Omavalitsus
Sauga vald
Nimi
Kandela Õun
Sünniaasta
1976
Erakond
-
Omavalitsus
Sindi vald
Nimi
Gerli Mets
Sünniaasta
1978
Erakond
-
Omavalitsus
Surju vald
Nimi
Kadri-Aija Viik
Sünniaasta
1966
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Tahkuranna vald
Nimi
Ardo Vakk
Sünniaasta
1982
Erakond
-
Omavalitsus
Tootsi vald
Nimi
Olga Kaljuste
Sünniaasta
1978
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Tori vald
Nimi
Kalev Kiisk
Sünniaasta
1967
Erakond
Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu
Omavalitsus
Tõstamaa vald
Nimi
Janek Jaansoo
Sünniaasta
1972
Erakond
-
Omavalitsus
Varbla vald
Nimi
Raimond Lobjakas
Sünniaasta
1957
Erakond
-
Omavalitsus
Vändra vald
Nimi
Liivi Vähesoo
Sünniaasta
1964
Erakond
-
Omavalitsus
Vändra vald (alev)
Nimi
Tiiu Ling
Sünniaasta
1941
Erakond
-

Harju maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Aegviidu vald
Nimi
Toomas Tõnise
Sünniaasta
1952
Erakond
-
Omavalitsus
Anija vald
Nimi
Jaanus Kalev
Sünniaasta
1965
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Harku vald
Nimi
Helikar Õepa
Sünniaasta
1960
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Jõelähtme vald
Nimi
Art Kuum
Sünniaasta
1971
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Keila linn
Nimi
Tanel Mõistus
Sünniaasta
1982
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Keila vald
Nimi
Aleksei Šatov
Sünniaasta
1950
Erakond
-
Omavalitsus
Kernu vald
Nimi
Kuldar Paju
Sünniaasta
1989
Erakond
-
Omavalitsus
Kiili vald
Nimi
Mihkel Rebane
Sünniaasta
1958
Erakond
-
Omavalitsus
Kose vald
Nimi
Uno Silberg
Sünniaasta
1964
Erakond
-
Omavalitsus
Kuusalu vald
Nimi
Enn Kirsman
Sünniaasta
1968
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Loksa vald
Nimi
Helle Lootsmann
Sünniaasta
1945
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Maardu linn
Nimi
Galina Popova
Sünniaasta
1956
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Nissi vald
Nimi
Kaido Katalsepp
Sünniaasta
1975
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Padise vald
Nimi
Külli Tammur
Sünniaasta
1983
Erakond
-
Omavalitsus
Paldiski linn
Nimi
Jaanus Saat
Sünniaasta
1983
Erakond
-
Omavalitsus
Raasiku vald
Nimi
Tiina Rühka
Sünniaasta
1957
Erakond
-
Omavalitsus
Rae vald
Nimi
Tõnis Kõiv
Sünniaasta
1970
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Rae vald
Nimi
Raivo Uukkivi
Sünniaasta
1962
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Saku vald
Nimi
Tanel Ots
Sünniaasta
1973
Erakond
-
Omavalitsus
Saue linn
Nimi
Raivo Ojapõld
Sünniaasta
1955
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Saue vald
Nimi
Aavo Sõrmus
Sünniaasta
1972
Erakond
-
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Kalev Kallo
Sünniaasta
1948
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Toivo Tootsen
Sünniaasta
1943
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Leonid Mihhailov
Sünniaasta
1952
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Margarita Tšernogorova
Sünniaasta
1933
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
lrina Antonjuk
Sünniaasta
1956
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Enno Tamm
Sünniaasta
1960
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Tarmo Kruusimäe
Sünniaasta
1967
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Madis Kübar
Sünniaasta
1980
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Ants Leemets
Sünniaasta
1950
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Tallinn
Nimi
Anto Liivat
Sünniaasta
1982
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Vasalemma vald
Nimi
Eda Arusoo
Sünniaasta
1962
Erakond
-
Omavalitsus
Viimsi vald
Nimi
Toomas Tõniste
Sünniaasta
1967
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Viimsi vald
Nimi
Märt Vooglaid
Sünniaasta
1968
Erakond
Eesti Reformierakond

Rapla maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Juuru vald
Nimi
Sirje Endre
Sünniaasta
1945
Erakond
-
Omavalitsus
Järvakandi vald
Nimi
Marko Matson
Sünniaasta
1975
Erakond
-
Omavalitsus
Kaiu vald
Nimi
Sulev Viiron
Sünniaasta
1977
Erakond
-
Omavalitsus
Kehtna vald
Nimi
Eno Hermann
Sünniaasta
1968
Erakond
-
Omavalitsus
Kohila vald
Nimi
Jüri Vallsalu
Sünniaasta
1957
Erakond
-
Omavalitsus
Käru vald
Nimi
Paul Sepp
Sünniaasta
1958
Erakond
-
Omavalitsus
Märjamaa vald
Nimi
Urmas Kristal
Sünniaasta
1969
Erakond
-
Omavalitsus
Raikküla vald
Nimi
Anne Kalf
Sünniaasta
1953
Erakond
-
Omavalitsus
Rapla vald
Nimi
Ain Täpsi
Sünniaasta
1967
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Vigala vald
Nimi
Meelis Välis
Sünniaasta
1964
Erakond
Eesti Reformierakond

Järva maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Albu vald
Nimi
Jüri Kommusaar
Sünniaasta
1960
Erakond
-
Omavalitsus
Ambla vald
Nimi
Harri Lepamets
Sünniaasta
1955
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Imavere vald
Nimi
Inga Okas
Sünniaasta
1963
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Järva-Jaani vald
Nimi
Meelis Mändla
Sünniaasta
1962
Erakond
-
Omavalitsus
Kareda vald
Nimi
Janno Nau
Sünniaasta
1976
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Koeru vald
Nimi
Tarvi Pihlakas
Sünniaasta
1972
Erakond
-
Omavalitsus
Koigi vald
Nimi
Tõnu Traks
Sünniaasta
1959
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Paide linn
Nimi
Peeter Saldre
Sünniaasta
1959
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Paide vald
Nimi
Raivo Raja
Sünniaasta
1956
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Roosna-Alliku vald
Nimi
Aivar Tubli
Sünniaasta
1961
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Türi vald
Nimi
Andrus Eensoo
Sünniaasta
1963
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Väätsa vald
Nimi
Margit Lugna
Sünniaasta
1947
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond

Lääne-Viru maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Haljala vald
Nimi
Margus Punane
Sünniaasta
1969
Erakond
-
Omavalitsus
Kadrina vald
Nimi
Jaanus Reisner
Sünniaasta
1970
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Kunda linn
Nimi
Arvo Kullamaa
Sünniaasta
1981
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Laekvere vald
Nimi
Eerik Lumiste
Sünniaasta
1969
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Rakke vald
Nimi
Enno Eilo
Sünniaasta
1965
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Rakvere linn
Nimi
Kert Karus
Sünniaasta
1976
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Rakvere linn
Nimi
Toomas Varek
Sünniaasta
1948
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Rakvere vald
Nimi
Boriss Balõtšev
Sünniaasta
1980
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Rägavere vald
Nimi
Arnu Lippasaar
Sünniaasta
1970
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Sõmeru vald
Nimi
Maido Nõlvak
Sünniaasta
1969
Erakond
-
Omavalitsus
Tamsalu vald
Nimi
Eiki Eilo
Sünniaasta
1984
Erakond
-
Omavalitsus
Tapa vald
Nimi
Aivi Must
Sünniaasta
1963
Erakond
-
Omavalitsus
Vihula vald
Nimi
Uno Õunapuu
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Vinni vald
Nimi
Rauno Võrno
Sünniaasta
1980
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Viru-Nigula vald
Nimi
Andres Sõber
Sünniaasta
1956
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Väike-Maarja vald
Nimi
Ene Preem
Sünniaasta
1966
Erakond
-

Jõgeva maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Jõgeva linn
Nimi
Priit Põdra
Sünniaasta
1985
Erakond
-
Omavalitsus
Jõgeva vald
Nimi
Tiit Lääne
Sünniaasta
1958
Erakond
-
Omavalitsus
Kasepää vald
Nimi
Aivar Anijago
Sünniaasta
1959
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Omavalitsus
Mustvee linn
Nimi
Riina Pajula
Sünniaasta
1960
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Pajusi vald
Nimi
Toomas Teppo
Sünniaasta
1964
Erakond
-
Omavalitsus
Pala vald
Nimi
Ene Toom
Sünniaasta
1958
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Palamuse vald
Nimi
Terje Rudissaar
Sünniaasta
1965
Erakond
-
Omavalitsus
Puurmani vald
Nimi
Aare Järvik
Sünniaasta
1963
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Põltsamaa linn
Nimi
Margus Oro
Sünniaasta
1964
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Põltsamaa vald
Nimi
Indrek Eensalu
Sünniaasta
1972
Erakond
-
Omavalitsus
Saare vald
Nimi
Jüri Morozov
Sünniaasta
1958
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Tabivere vald
Nimi
Sirje Simmo
Sünniaasta
1974
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Torma vald
Nimi
Urmas Priks
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Keskerakond

Viljandi maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Abja vald
Nimi
Andres Räägel
Sünniaasta
1957
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Halliste vald
Nimi
Andres Rõigas
Sünniaasta
1970
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Karksi vald
Nimi
Siret Vene
Sünniaasta
1980
Erakond
-
Omavalitsus
Kolga-Jaani vald
Nimi
Maire Salu
Sünniaasta
1970
Erakond
-
Omavalitsus
Kõo vald
Nimi
Avo Põder
Sünniaasta
1964
Erakond
-
Omavalitsus
Kõpu vald
Nimi
Kaja Lind
Sünniaasta
1971
Erakond
-
Omavalitsus
Mõisaküla linn
Nimi
Jorma Õigus
Sünniaasta
1969
Erakond
-
Omavalitsus
Suure-Jaani vald
Nimi
Madis Randaru
Sünniaasta
1967
Erakond
-
Omavalitsus
Tarvastu vald
Nimi
Aivar Kustavus
Sünniaasta
1963
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Viljandi linn
Nimi
Jaak Allik
Sünniaasta
1946
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Viljandi linn
Nimi
Tiit Jürmann
Sünniaasta
1956
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Viljandi vald
Nimi
Hellar Mutle
Sünniaasta
1960
Erakond
-
Omavalitsus
Võhma linn
Nimi
Luule Tiirmaa
Sünniaasta
1970
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond

Tartu maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Alatskivi vald
Nimi
Peeter Kiuru
Sünniaasta
1967
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Elva linn
Nimi
Jüri Allik
Sünniaasta
1949
Erakond
-
Omavalitsus
Haaslava vald
Nimi
Taivo Kirm
Sünniaasta
1961
Erakond
-
Omavalitsus
Kallaste linn
Nimi
Jelena Lavrova
Sünniaasta
1971
Erakond
-
Omavalitsus
Kambja vald
Nimi
Irma Drenkhan
Sünniaasta
1968
Erakond
-
Omavalitsus
Konguta vald
Nimi
Margus Reinoja
Sünniaasta
1969
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Laeva vald
Nimi
Elviire Villa
Sünniaasta
1950
Erakond
-
Omavalitsus
Luunja vald
Nimi
Radž Sauk
Sünniaasta
1961
Erakond
-
Omavalitsus
Meeksi vald
Nimi
Margus Narusing
Sünniaasta
1964
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Mäksa vald
Nimi
Mati Möller
Sünniaasta
1975
Erakond
-
Omavalitsus
Nõo vald
Nimi
Jüri Aliste
Sünniaasta
1959
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Peipsiääre vald
Nimi
Viktor Filippov
Sünniaasta
1972
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Piirissaare vald
Nimi
Igor Kuznetsov
Sünniaasta
1984
Erakond
-
Omavalitsus
Puhja vald
Nimi
Vahur Jaakma
Sünniaasta
1958
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Rannu vald
Nimi
Karin Tuvikene
Sünniaasta
1964
Erakond
-
Omavalitsus
Rõngu vald
Nimi
Sulev Kuus
Sünniaasta
1970
Erakond
-
Omavalitsus
Tartu linn
Nimi
Veljo Ipits
Sünniaasta
1958
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Tartu linn
Nimi
Tõnu Ints
Sünniaasta
1965
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Tartu linn
Nimi
Jüri Kõre
Sünniaasta
1953
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Tartu linn
Nimi
Vladimir Šokman
Sünniaasta
1948
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Tartu vald
Nimi
Üllar Loks
Sünniaasta
1962
Erakond
-
Omavalitsus
Tähtvere vald
Nimi
Urmas Tartes
Sünniaasta
1963
Erakond
-
Omavalitsus
Vara vald
Nimi
Haibula Zirkilov
Sünniaasta
1958
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Võnnu vald
Nimi
Urmas Paju
Sünniaasta
1972
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Ülenurme vald
Nimi
Illari Lään
Sünniaasta
1973
Erakond
Eesti Reformierakond

Võru maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Antsla vald
Nimi
Kurmet Müürsepp
Sünniaasta
1968
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Haanja vald
Nimi
Rein Peedumäe
Sünniaasta
1951
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Omavalitsus
Lasva vald
Nimi
Heino Ojaperv
Sünniaasta
1948
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Meremäe vald
Nimi
Arno Vares
Sünniaasta
1960
Erakond
-
Omavalitsus
Misso vald
Nimi
Aigar Paas
Sünniaasta
1970
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Mõniste vald
Nimi
Tõnu Lindeberg
Sünniaasta
1951
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Omavalitsus
Rõuge vald
Nimi
Elina Järv
Sünniaasta
1988
Erakond
-
Omavalitsus
Sõmerpalu vald
Nimi
Aivar Rosenberg
Sünniaasta
1962
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Urvaste vald
Nimi
Margus Klaar
Sünniaasta
1972
Erakond
-
Omavalitsus
Varstu vald
Nimi
Ale Sprenk
Sünniaasta
1965
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Omavalitsus
Vastseliina vald
Nimi
Ago Keir
Sünniaasta
1956
Erakond
-
Omavalitsus
Võru linn
Nimi
Kersti Kõosaar
Sünniaasta
1963
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Võru linn
Nimi
Ene Liivamägi
Sünniaasta
1962
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Võru vald
Nimi
Priit Süüden
Sünniaasta
1965
Erakond
-

Valga maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Helme vald
Nimi
Ave Visor
Sünniaasta
1980
Erakond
-
Omavalitsus
Hummuli vald
Nimi
Marika Riit
Sünniaasta
1965
Erakond
-
Omavalitsus
Karula vald
Nimi
Mart Vanags
Sünniaasta
1964
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Otepää vald
Nimi
Aivar Nigol
Sünniaasta
1965
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Palupera vald
Nimi
Vambola Sipelgas
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Omavalitsus
Puka vald
Nimi
Aleksander Sven Esse
Sünniaasta
1969
Erakond
Eesti Iseseisvuspartei
Omavalitsus
Põdrala vald
Nimi
René Rahnu
Sünniaasta
1975
Erakond
-
Omavalitsus
Sangaste vald
Nimi
Rando Undrus
Sünniaasta
1976
Erakond
-
Omavalitsus
Taheva vald
Nimi
Hille Tamman
Sünniaasta
1960
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Tõlliste vald
Nimi
Rein Randver
Sünniaasta
1956
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Tõrva linn
Nimi
Ilona Leetma
Sünniaasta
1973
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Valga linn
Nimi
Ivar Unt
Sünniaasta
1977
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Õru vald
Nimi
Kalmer Sarv
Sünniaasta
1969
Erakond
-

Lääne maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Haapsalu linn
Nimi
Helle Saarsoo
Sünniaasta
1955
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Hanila vald
Nimi
Olavi Vainu
Sünniaasta
1972
Erakond
-
Omavalitsus
Kullamaa vald
Nimi
Einar Pärnpuu
Sünniaasta
1961
Erakond
-
Omavalitsus
Lihula vald
Nimi
Jaak Kastepõld
Sünniaasta
1973
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Lääne-Nigula vald
Nimi
Andres Kampmann
Sünniaasta
1973
Erakond
-
Omavalitsus
Martna vald
Nimi
Raimond Danilov
Sünniaasta
1985
Erakond
-
Omavalitsus
Noarootsi vald
Nimi
Vladimir Belovas
Sünniaasta
1952
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Nõva vald
Nimi
Peeter Kallas
Sünniaasta
1963
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Ridala vald
Nimi
Toomas Vallimäe
Sünniaasta
1963
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Omavalitsus
Vormsi vald
Nimi
Ivo Sarapuu
Sünniaasta
1963
Erakond
-

Ida-Viru maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Alajõe vald
Nimi
Jüri Päll
Sünniaasta
1970
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Aseri vald
Nimi
Riho Kutsar
Sünniaasta
1959
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Avinurme vald
Nimi
Anne Paas
Sünniaasta
1971
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Iisaku vald
Nimi
Priit Palmet
Sünniaasta
1971
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Illuka vald
Nimi
Kristo Kesler
Sünniaasta
1993
Erakond
-
Omavalitsus
Jõhvi vald
Nimi
Eduard Rae
Sünniaasta
1977
Erakond
-
Omavalitsus
Kiviõli linn
Nimi
Eldur Lainjärv
Sünniaasta
1954
Erakond
-
Omavalitsus
Kohtla vald
Nimi
Toomas Nõmmiste
Sünniaasta
1972
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Kohtla-Järve linn
Nimi
Riina Ivanova
Sünniaasta
1960
Erakond
-
Omavalitsus
Kohtla-Järve linn
Nimi
Eduard Odinets
Sünniaasta
1976
Erakond
-
Omavalitsus
Kohtla-Nõmme vald
Nimi
Tarmo Kütt
Sünniaasta
1969
Erakond
-
Omavalitsus
Lohusuu vald
Nimi
Tarmo Tomson
Sünniaasta
1968
Erakond
-
Omavalitsus
Lüganuse vald
Nimi
Marja-Liisa Veiser
Sünniaasta
1982
Erakond
-
Omavalitsus
Mäetaguse vald
Nimi
Veljo Kingsep
Sünniaasta
1950
Erakond
-
Omavalitsus
Narva linn
Nimi
Heli Adamovitš
Sünniaasta
1952
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Narva linn
Nimi
Olev Silland
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Narva-Jõesuu linn
Nimi
Inge Muškina
Sünniaasta
1959
Erakond
-
Omavalitsus
Sillamäe linn
Nimi
Jelena Koršunova
Sünniaasta
1961
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Sonda vald
Nimi
Veiko Erm
Sünniaasta
1971
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Toila vald
Nimi
Roland Peets
Sünniaasta
1957
Erakond
Omavalitsus
Tudulinna vald
Nimi
Andrus Valdre
Sünniaasta
1968
Erakond
-
Omavalitsus
Vaivara vald
Nimi
Heiki Luts
Sünniaasta
1967
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond

Hiiu maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Emmaste vald
Nimi
Gustav Kotkas
Sünniaasta
1991
Erakond
-
Omavalitsus
Hiiu vald
Nimi
Jüri Ojasoo
Sünniaasta
1949
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Käina vald
Nimi
Üllar Padari
Sünniaasta
1970
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Pühalepa vald
Nimi
Antti Leigri
Sünniaasta
1982
Erakond
-

Saare maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Kihelkonna vald
Nimi
Karl Teär
Sünniaasta
1970
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Kuressaare linn
Nimi
Jaanus Tamkivi
Sünniaasta
1959
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Kuressaare linn
Nimi
Jaanis Prii
Sünniaasta
1969
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Laimjala vald
Nimi
Aarne Lember
Sünniaasta
1948
Erakond
-
Omavalitsus
Leisi vald
Nimi
Andrus Kandimaa
Sünniaasta
1967
Erakond
-
Omavalitsus
Lääne-Saare vald
Nimi
Maidu Varik
Sünniaasta
1961
Erakond
-
Omavalitsus
Muhu vald
Nimi
Ain Saaremäel
Sünniaasta
1967
Erakond
Isamaa ja Res Publica liit
Omavalitsus
Mustjala vald
Nimi
Malve Kolli
Sünniaasta
1958
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Orissaare vald
Nimi
Marili Niits
Sünniaasta
1969
Erakond
-
Omavalitsus
Pihtla vald
Nimi
Tiit Kaasik
Sünniaasta
1971
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond
Omavalitsus
Pöide vald
Nimi
Marina Treima
Sünniaasta
1963
Erakond
-
Omavalitsus
Ruhnu vald
Nimi
Heiki Kukk
Sünniaasta
1970
Erakond
-
Omavalitsus
Salme vald
Nimi
Andrus Raun
Sünniaasta
1972
Erakond
-
Omavalitsus
Torgu vald
Nimi
Mihkel Undrest
Sünniaasta
1957
Erakond
-
Omavalitsus
Valjala vald
Nimi
Liilia Eensaar
Sünniaasta
1954
Erakond
-

Põlva maakond

Kohalik omavalitsus
Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Omavalitsus
Ahja vald
Nimi
Uuno Siitoja
Sünniaasta
1961
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Kanepi vald
Nimi
Arno Kakk
Sünniaasta
1947
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Kõlleste vald
Nimi
Valev Krebes
Sünniaasta
1957
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Laheda vald
Nimi
Aare Kallas
Sünniaasta
1959
Erakond
-
Omavalitsus
Mikitamäe vald
Nimi
Margo Sirendi
Sünniaasta
1972
Erakond
-
Omavalitsus
Mooste vald
Nimi
Aare Veetsmann
Sünniaasta
1960
Erakond
-
Omavalitsus
Orava vald
Nimi
Meelis Aianurm
Sünniaasta
1964
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Omavalitsus
Põlva vald
Nimi
Anne Nook
Sünniaasta
1962
Erakond
Eesti Keskerakond
Omavalitsus
Räpina vald
Nimi
Tiit Kala
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Omavalitsus
Valgjärve vald
Nimi
Hegri Narusk
Sünniaasta
1977
Erakond
Eesti Reformierakond
Omavalitsus
Vastse-Kuuste vald
Nimi
Inge Kalle
Sünniaasta
1959
Erakond
-
Omavalitsus
Veriora vald
Nimi
Kaarel Tiganik
Sünniaasta
1953
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Omavalitsus
Värska vald
Nimi
Margus Kraav
Sünniaasta
1972
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik erakond

Riigikogu

Esindajate nimed
Sünniaasta
Erakond
Nimi
Aadu Must
Sünniaasta
1951
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Andrei Novikov
Sünniaasta
1982
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Anneli Ott
Sünniaasta
1976
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Dmitri Dmitrijev
Sünniaasta
1982
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Enn Eesmaa
Sünniaasta
1946
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Erki Savisaar
Sünniaasta
1978
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Heimar Lenk
Sünniaasta
1946
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Jaanus Karilaid
Sünniaasta
1977
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Jüri Ratas
Sünniaasta
1978
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Kadri Simson
Sünniaasta
1977
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Kersti Sarapuu
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Mailis Reps
Sünniaasta
1975
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Marika Tuus-Laul
Sünniaasta
1951
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Martin Repinski
Sünniaasta
1986
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Mihhail Korb
Sünniaasta
1980
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Mihhail Stalnuhhin
Sünniaasta
1961
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Märt Sults
Sünniaasta
1961
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Olga Ivanova
Sünniaasta
1984
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Oudekki Loone
Sünniaasta
1979
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Peeter Ernits
Sünniaasta
1953
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Rein Ratas
Sünniaasta
1938
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Siret Kotka
Sünniaasta
1986
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Tarmo Tamm
Sünniaasta
1953
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Toomas Vitsut
Sünniaasta
1960
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Valeri Korb
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Viktor Vassiljev
Sünniaasta
1953
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Vladimir Velman
Sünniaasta
1945
Erakond
Eesti Keskerakond
Nimi
Arno Sild
Sünniaasta
1947
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nimi
Henn Põlluaas
Sünniaasta
1960
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nimi
Jaak Madison
Sünniaasta
1991
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nimi
Mart Helme
Sünniaasta
1949
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nimi
Martin Helme
Sünniaasta
1976
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nimi
Raivo Põldaru
Sünniaasta
1951
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nimi
Uno Kaskpeit
Sünniaasta
1957
Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nimi
Aivar Sõerd
Sünniaasta
1964
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Andre Sepp
Sünniaasta
1971
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Anne Sulling
Sünniaasta
1976
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Ants Laaneots
Sünniaasta
1948
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Deniss Boroditš
Sünniaasta
1979
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Eerik-Niiles Kross
Sünniaasta
1967
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Heidy Purga
Sünniaasta
1975
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Igor Gräzin
Sünniaasta
1952
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Imre Sooäär
Sünniaasta
1969
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Johannes Kert
Sünniaasta
1959
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Jüri Jaanson
Sünniaasta
1965
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Kalle Laanet
Sünniaasta
1965
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Kalle Palling
Sünniaasta
1985
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Keit Pentus-Rosimannus
Sünniaasta
1976
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Kristjan Kõljalg
Sünniaasta
1982
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Laine Randjärv
Sünniaasta
1964
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Lauri Luik
Sünniaasta
1982
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Liina Kersna
Sünniaasta
1980
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Madis Milling
Sünniaasta
1970
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Maris Lauri
Sünniaasta
1966
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Mati Raidma
Sünniaasta
1965
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Meelis Mälberg
Sünniaasta
1970
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Peep Aru
Sünniaasta
1953
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Remo Holsmer
Sünniaasta
1980
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Terje Trei
Sünniaasta
1967
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Toomas Kivimägi
Sünniaasta
1963
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Urve Tiidus
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Valdo Randpere
Sünniaasta
1958
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Vilja Toomast
Sünniaasta
1962
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Yoko Alender
Sünniaasta
1979
Erakond
Eesti Reformierakond
Nimi
Ain Lutsepp
Sünniaasta
1954
Erakond
Eesti Vabaerakond
Nimi
Andres Ammas
Sünniaasta
1962
Erakond
Eesti Vabaerakond
Nimi
Andres Herkel
Sünniaasta
1962
Erakond
Eesti Vabaerakond
Nimi
Artur Talvik
Sünniaasta
1964
Erakond
Eesti Vabaerakond
Nimi
Jüri Adams
Sünniaasta
1947
Erakond
Eesti Vabaerakond
Nimi
Krista Aru
Sünniaasta
1958
Erakond
Eesti Vabaerakond
Nimi
Külliki Kübarsepp
Sünniaasta
1981
Erakond
Eesti Vabaerakond
Nimi
Monika Haukanõmm
Sünniaasta
1972
Erakond
Eesti Vabaerakond
Nimi
Aivar Kokk
Sünniaasta
1960
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Andres Metsoja
Sünniaasta
1978
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Einar Vallbaum
Sünniaasta
1959
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Helir-Valdor Seeder
Sünniaasta
1964
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Juhan Parts
Sünniaasta
1966
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Kalle Muuli
Sünniaasta
1958
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Ken-Marti Vaher
Sünniaasta
1974
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Maire Aunaste
Sünniaasta
1953
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Marko Mihkelson
Sünniaasta
1969
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Mart Nutt
Sünniaasta
1962
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Priit Sibul
Sünniaasta
1977
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Raivo Aeg
Sünniaasta
1962
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Siim Kiisler
Sünniaasta
1965
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Viktoria Ladõnskaja
Sünniaasta
1981
Erakond
Isamaa ja Res Publica Liit
Nimi
Andres Anvelt
Sünniaasta
1969
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Eiki Nestor
Sünniaasta
1953
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Heljo Pikhof
Sünniaasta
1958
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Helmen Kütt
Sünniaasta
1961
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Ivari Padar
Sünniaasta
1965
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Jaanus Marrandi
Sünniaasta
1963
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Kalev Kotkas
Sünniaasta
1960
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Kalvi Kõva
Sünniaasta
1974
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Marianne Mikko
Sünniaasta
1961
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Mark Soosaar
Sünniaasta
1946
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Rainer Vakra
Sünniaasta
1981
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Sven Mikser
Sünniaasta
1973
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Tanel Talve
Sünniaasta
1976
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Toomas Jürgenstein
Sünniaasta
1964
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nimi
Urve Palo
Sünniaasta
1972
Erakond
Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Valijamehi puudutavad andmed on pärit Vabariigi Valimiskomisjoni veebilehelt ning Äriregistri erakondade registrist. Riigikogu liikmete andmed on pärit riigikogu kodulehelt.

Anna Prokofjeva
Multimeedia arendaja
Tagasi üles