Isamaa ja Res Publica Liit osaleb Tallinnas kohalikel valimistel 230-liikmelise valimisnimekirjaga, mida linnapeakandidaadina juhib Eerik-Niiles Kross. Postimees avalikustab partei kandidaadid valimisringkondade kaupa.
Isamaa ja Res Publica Liidu kandidaadid Tallinnas
HAABERSTI
Ken-Marti Vaher
Hendrik Agur
Andres Luus
Avo Üprus
Imre Rammul
Indrek Hellerma
Kaie Josing
Kõu Lipp
Ille Meiers
Toivo Kasemets
Tiiu Varik
Virgo Mänd
Urmas Espenberg
Janis Ribulis
Ervin Truu
Sergei Mihhailov
Indrek Kivisalu
Mart Raenurm
Terje Vainola
Jaak Talvik
Ruslan Feofanov
Ly Raukas
Erkki Vari
Marko Simberg
Laur Kelder
KESKLINN
Eerik-Niiles Kross
Sven Sester
Toivo Jürgenson
Siim Kabrits
Olle Koop
Riina Solman
Kaido Kukk
Liis Klaar
Tõnis Rätsep
Aivar Kivisiv
Jaak Ahelik
Kaja Villem
Tiit Ansperi
Tuuli Ella
Žanna Jevsejeva
Marko Kuusk
Viljar Laidvee
Sven Martinson
Leonardo Meigas
Merilen Mentaal
Ene Mikson
Jaan Nõmm
Õilme Rauba
Koit Saarevet
Sander Soots
Dmitri Šegida
Ants Teppe
Janar Matt
KRISTIINE
Tarmo Kruusimäe
Reet Roos
Elle Kull
Tiit Meren
Iivo Nei
Svetlana Baltina
Kersti Kask
Ene Olle
Anneli Kommer
Reigo Väli
Vesse Vesiaid
Ott Kaldma
Leelo Lepasalu
Kalev Maido
Helen Maidre
Arno Maripuu
Hans Moks
Vello Mäeots
Paavo Piiparinen
Reedik Roots
Tarmo Rosenberg
LASNAMÄE
Erki Nool
Tiit Matsulevitš
Juku-Kalle Raid
Reet Trei
Tiina Toomet
Rašid Abeljanov
Kati Käpp
Karl Aas
Helve Nõmm-Vassiltšenko
Rein Porro
Lehte Jõemaa
Raivo Olmet
Jüri Trei
Maris Amon-Merilain
Helen Bokmann
Anne Eenpalu
Jelena Elberg
Jevgeni Ivanov
Kai Kikas
Juri Kütt
Valentina Lašmanova
Saale Parvei
Andrus Reintam
Jekaterina Rikkas
Jekaterina Striganova
Leonilla Zaverjuhha
Lotte Žemtšugov
Alex Trope
Valeria Tšernomorova
Valeri Vassilenko
Anne Velli-Eenlo
Henri Bubert
MUSTAMÄE
Juhan Parts
Mart Nutt
Madis Kübar
Anneli Entson
Priidu Pärna
Holger Migur
Matti Tarum
Elle Lees
Reet Ehaver
Raul Juhkam
Ingrid Lepik
Arvo Kruusma
Mart Kütt
Salima Ader
Karit Albi
Ilja Bojetski
Peeter-Heldur Ester
Janno Grünmann
Ivan Janutenas
Kadri Järve
Jarno Kalind
Bruno Lehe
Hanna-Kaisa Lepik
Kalju Lilander
Silver Lootus
Lembit Lõhmus
Harry Marana
Heiki Martinoff
Roland Nurmhein
Liivi Org
Ljudmilla Paalmäe
Natalja Rožkova
Edgar Sõber
Madis Tross
Vaiki Tuul
Virge Villup
Anu Wahar
NÕMME
Urmas Reinsalu
Siim Valmar Kiisler
Andres Öpik
Jaak Uudmäe
Urmas Mardi
Kaupo Reede
Berit Teeäär
Marietta Valle
Peeter Tišler
Kaia Kapsta
Tiit Põder
Daniel Raud
Jaan Tross
Ain Einberg
Krista Hanniste
Jonatan Hilep
Riho Joanurm
Küllike Kaplinski
Tiina Kilkson
Kadri Kopli
Kaur Korell
Anu Lance
Silja Lepp
Indrek Luberg
Karl Nigul
Tõnu Pihelgas
Ersto Põlluaas
Madis-Mikk Remmet
Reelika Rikkand
Helgi Sillaots
Madis Särglepp
Svea Talving
Raivo Värk
Priit Värk
PIRITA
Kalev Vapper
Lagle Parek
Madis Päts
Sille Ader
Tõnu Virve
Kersten Saar
Vassili Gladõšev
Lynn Veski
Krista Eskla
Urmas Loik
Andres Roosileht
Aivar Timmermann
Ants Egel
Linda Eichler
PÕHJA-TALLINN
Liisa-Ly Pakosta
Yoko Alender
Nelli Kalikova
Peeter Võsu
Andres Ergma
Veiko Lukmann
Henrik Aavik
Andres Kraas
Karina Hartõkainen
Ander Roosipuu
Helve Aader
Avo Aalde
Kened Aavamägi
Krista Dreger
Jekaterina Dutova
Inda Hanson
Kairi Hiiemäe-Tõkke
Toomas Horn
Marianne Karus
Leonard Kolatsk
Janari Kristian
Heli Käspri
Veiko Laanemägi
Natalja Laškova
Deniss Malõšev
Olesja Mertins-Poljanski
Pille Nahko
Edvin Nugis
Aleksander Paia
Sandra Paur
Tiit Riisalo
Kerli Sabbal
Raivo Schmidt
Igor Šambalov
Hindrek Tammiste
Taavo Tiko
Maren Urb
Andre Veelaid
Kristjan Kaldmäe